Проживаю одна в будинку 99 квадратів. Я пенсіонерка, отримую 1500 грн. пенсії, отримую субсидію по конфліктній комісії, в тому році давали 490 кубів, а в цьому 338. В будинку холодно, я не в змозі вложитися в ці куби, а платити тим паче нічим. Будь ласка, підскажіть куди можна звернутися за допомогою.

Умови призначення та порядок надання громадянам житлових субсидій визначаються Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами).

Державні соціальні стандарти у сфері житлово-комунального обслуговування встановлені постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 (зі змінами).

Вказаною постановою установлені соціальні норми житла, в межах якої держава надає громадянам пільги на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком; соціальні нормативи, в межах яких держава надає громадянам пільги або субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, а також інші нормативи.

Отримати додаткові пояснення щодо даного питання Ви можете звернувшись до Міністерства соціальної політики України (Мінсоцполітики), що відповідно до покладених на нього завдань, крім іншого, узагальнює практику застосування законодавства з питань, що належать до його компетенції; організовує роботу з призначення та виплати […] субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива; здійснює контроль за правильністю надання державної соціальної допомоги (пункт 4 Положення про Мінсоцполітики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 423).