Ви бажаєте завжди бути юридично захищеним?

Ми пропонуємо зручну та фінансово вигідну форму доступу до послуг професійного адвоката.

«АДВОКАТ «ПЕНСІЙНОГО КУР’ЄРА» — це унікальна можливість:

  • скористатися правовими послугами у зручний для вас час у будь-якому місці вашого перебування: вдома, на роботі, у лікарні, магазині.
  • отримати допомогу ліцензійного адвоката, який підкаже вам, як діяти в будь-якій життєвій ситуації: від розв’язання побутових проблем до звернення в державну установу.
  • сплатити послугу один раз та отримувати кваліфіковану юридичну допомогу протягом року.

Водночас ви отримуєте можливість протягом 12 місяців:

  • двічі на місяць звернутися до «Адвоката «Пенсійного кур’єра» і, за потреби, отримати необмежену в часі юридичну допомогу у вирішенні будь-яких життєвих ситуацій, що трапилися з вами чи вашими близькими (чоловік, дружина, неповнолітні діти): від побутових проблем до звернення в правоохоронні органи та державні установи;
  • один раз на два місяці скористатися послугою з аналізу та підготовки документів до вашої справи (обсягом до 10 сторінок).

Наразі існує ексклюзивна пропозиція — базовий пакет послуг «АДВОКАТ «ПЕНСІЙНОГО КУР’ЄРА» можна придбати за 300 грн на рік.

Отож, замовити «Адвоката «Пенсійного кур'єра» можна кількома способами.

  1. На сайті ТОВ «Українська соціальна медіа-група».
  2. У розділі «Адвокат «Пенсійного кур’єра» на сторінці «Замовити послугу».
  3. Через Приват24, термінал або касу в будь-якому відділенні «Приватбанку». Пошук здійснюється за кодом ЄДРПОУ 41122462 або за назвою послуги «Адвокат «Пенсійного кур’єра».
  4. У відділенні будь-якого банку. Здійсніть оплату запропонованого ¬пакета послуг, правильно зазначивши платіжні реквізити ТОВ «Українська соціальна медіа-група» і призначення платежу.
Платіжні реквізити:
ЄДРПОУ 41122462,
п/р № UA653007110000026001052679029
в АТ КБ «Приватбанк», МФО банку 300711
Приємний бонус для читачів «Пенсійного кур’єра»: передплатники мають можливість отримати першу консультацію «Адвокат Пенсійного кур’єра» безплатно.