Багато років тому померла моя тітка, а згодом і дядько (по матері), мати також померла. Заповіту не було, дітей вони також не мали. Чи маю я право як племінниця на оформлення в спадщину земельних паїв? Які документи для цього потрібні і куди треба звертатися? Похованням дядька займалась я.

Відповідно до статті 53 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» у разі смерті пенсіонера особам, які здійснили його поховання, виплачується допомога на поховання пенсіонера в розмірі двомісячної пенсії, котру отримував пенсіонер на момент смерті. Згідно зі статтею 1270 Цивільного кодексу України (далі — ЦК України) для прийняття спадщини встановлюється...