Індексація заробітку

Допоможіть, будь ласка, розібратися з таким питанням. У березні 2020 року я стала до роботи після відпустки без збереження заробітної плати для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку. Як у такому разі визначається базовий місяць для проведення індексації заробітку? Відповідно до положень пункту 10-2 Порядку проведення індексації грошових...

Працював на Крайній Півночі до 1995 року. За яким курсом рахуватимуть заробітну плату, яку я одержував у російських рублях, під час визначення коефіцієнта заробітку для обчислення пенсії? Адже в 1993—1995 роках російський рубль був значно дорожчим за українські купоно-карбованці.

Відповідно до статті 6 Угоди про гарантії прав громадян держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав у галузі пенсійного забезпечення від 13.03.1992 обчислення пенсії здійснюється із заробітку за періоди роботи, які зараховуються до стажу. У разі якщо в державах-учасницях зазначеної Угоди запроваджено національну валюту, розмір заробітку (доходу) визначається виходячи з офіційно установленого курсу...

Чи можна при призначенні/перерахунку пенсії врахувати періоди заробітної плати з 01.07.2000 як за основним місцем роботи, так і за сумісництвом, з яких у повному обсязі сплачено страхові внески і які в кожній з організацій не перевищують максимальну величину, якщо за даними персоніфікованого обліку загальний розмір заробітної плати перевищує максимальну величину?

Враховуючи положення пунктів 1, 2 статті 41 Закону 1058, до заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії враховуються, зокрема: - суми виплат (доходу), отримуваних застрахованою особою після 01.01.2004, з яких згідно з Законом 1058 були фактично нараховані (обчислені) та сплачені страхові внески в межах встановленої законодавством максимальної величини заробітної плати (доходу),...

Як саме при призначенні мені пенсії за віком, буде проведено розрахунок заробітної плати за період до 30.06.2000, якщо з 09.09.1994 я була зареєстрована як приватний нотаріус. У довідці, наданій мені Державною податковою інспекцією, зазначені суми чистого доходу, отриманого протягом 1995–1998 рр. по роках, а 1999–2000 рр. – поквартально і те що я перебувала на загальній системі оподаткування.

Відповідно до положень статті 41 Закону 1058 до заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії враховуються, зокрема, суми виплат (доходу), отримуваних застрахованою особою до набрання чинності Законом 1058 (до 01.01.2004), у межах сум, на які відповідно до законодавства, що діяло раніше, нараховувалися внески на державне соціальне страхування або збір на обов'язкове...

04.05.2018 я звернувся з заявою про перерахунок пенсії з урахуванням періоду військової служби з вересня 2001 по вересень 2004 на підставі записів у трудовій книжці про періоди військової служби та надав довідку про грошове забезпечення для обчислення пенсії за формою, наведеною в Додатку 1 до Порядку №22-1, у якій зазначено, що на всі виплати не нараховувались страхові внески (єдиний внесок). Чи зараховується, при перерахунку пенсії, до мого страхового стажу та заробітної плати цей період військової служби?

На 04.05.2018 – дату звернення за перерахунком пенсії за віком з врахуванням періоду військової служби та грошового забезпечення, що нараховувалось у цей період, не було затверджено форми довідки для підтвердження періоду проходження військової служби, нарахованих сум грошового забезпечення та сплачених страхових внесків. Згідно з пунктом 11 статті 11 Закону 1058,...