Ірина Ковпашко: “Ми працюємо над тим, щоб довіра до державних інституцій, зокрема Пенсійного фонду України, зростала”

11 вересня заступник Голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко під час пресконференції представила сервіси Фонду – “Автоматичне призначення пенсії ” та мобільний застосунок “Пенсійний фонд”.

У заході взяли участь начальники Головних управлінь Фонду та представники засобів масової інформації Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Харківської, Донецької й Луганської (не окуповані території) областей.

– На даний час органи Пенсійного фонду України зобов’язані дбати про здоров’я і своїх працівників, і відвідувачів, аби запобігти поширенню коронавірусної інфекції. Саме онлайн сервіси Фонду – це можливість для громадян отримати наші послуги не відвідуючи безпосередньо сервісні центри. Ми створили на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду доступ до великої кількості сервісів, одним із яких є “Автоматичне призначення пенсії, – зазначила Ірина Ковпашко.

Також заступник Голови правління Фонду розповіла про можливості мобільного застосунку «Пенсійний фонд», яким сьогодні активно користуються майже 150 тисяч громадян.

– Пенсійний фонд України змінюється, орієнтуючись на потреби людей, надаючи якісні послуги, – наголосила Ірина Ковпашко.

Довідково: з початку запровадження автоматичного призначення пенсії близько  7 тисяч громадян подали анкети-заявки, з яких на сьогодні відпрацьовано  94,2 %.