ВІСНИК
ПЕНСІЙНИЙ КУР’ЄР

Індексація заробітку

Допоможіть, будь ласка, розібратися з таким питанням. У березні 2020 року я стала до роботи після відпустки без збереження заробітної плати для догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку. Як у такому разі визначається базовий місяць для проведення індексації заробітку?

Відповідно до положень пункту 10-2 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого відповідною постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 № 1078 для працівників, які використали відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та відпустку без збереження заробітної плати, передбачені законодавством про відпустки, обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації здійснюється з місяця, наступного за місяцем підвищення тарифної ставки (окладу), за посадою, котру займає працівник.