З останніми змінами у пенсійному законодавстві, з роз’ясненнями спеціалістів з актуальних питань пенсійного забезпечення Вас познайомить щотижнева всеукраїнська газета «Пенсійний кур’єр».

У виданні надаються поради фахівців з отримання субсидій, оплати послуг житлово-комунального господарства, захисту прав споживачів.

На сторінках газети «Пенсійний кур’єр» міститься інша цікава та корисна інформація: історичні факти, розповіді про видатних людей, програма телепередач. Ведуться постійні рубрики: «Кулінарія», «Продукт тижня», «Сад город», «Медицина», «Психологія», «Цікавий світ», «Легенди» тощо.

Особливе місце в газеті посідає рубрика «Пенсійний гід», де на конкретних прикладах розбираються актуальні питання пенсійного забезпечення, розглядаються проблемні ситуації, які виникають у пенсіонерів при призначенні, обчисленні та перерахунку пенсій.

Також газеті постійно організовує проведення прямих телефонних ліній з фахівцями Пенсійного фонду України, на яких читачі можуть отримати відповіді на нагальні пенсійні питання.

Газета видається щотижня двома мовами: українською та російською. Передплатити «Пенсійний кур’єр» можна у будь-якому відділені поштового зв’язку, вказавши передплатний індекс для видання українською мовою – 06840; російською – 06842. Водночас передплатити газету можна дистанційно на сайті ДП «Преса» та на сайті АТ «Укрпошта». Також на веб-ресурсі journals.ua можна придбати електронну версію газети.