Працював на Крайній Півночі до 1995 року. За яким курсом рахуватимуть заробітну плату, яку я одержував у російських рублях, під час визначення коефіцієнта заробітку для обчислення пенсії? Адже в 1993—1995 роках російський рубль був значно дорожчим за українські купоно-карбованці.

Відповідно до статті 6 Угоди про гарантії прав громадян держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав у галузі пенсійного забезпечення від 13.03.1992 обчислення пенсії здійснюється із заробітку за періоди роботи, які зараховуються до стажу. У разі якщо в державах-учасницях зазначеної Угоди запроваджено національну валюту, розмір заробітку (доходу) визначається виходячи з офіційно установленого курсу на момент призначення пенсії.