Про намір створити власний “пенсійний фонд“ заявили у ПЦУ

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній розповів про плани Православної церкви України щодо офіційного працевлаштування та пенсійних виплат для священнослужителів, повідомляє Тoday.ua.

Як повідомив Епіфаній, ПЦУ наполягає на тому, щоб кожен священнослужитель в молодому віці був офіційно оформлений. Крім того, в Православній церкві України на даний момент ведуть обговорення з питання створення “пенсійного фонду”. “Воно є трошки складним, особливо в такий час, щоб створити так званий «пенсійний фонд» церкви. Але ми наполягаємо на тому, щоб зараз кожен священнослужитель в молодому віці був офіційно оформлений. Тому що іноді громада навіть не платить священнослужителю певної плати”, – розповів предстоятель ПЦУ.

На думку митрополита Єпіфанія, можливість офіційного працевлаштування дасть впевненість священнослужителям в тому, що після відходу від справ вони будуть отримувати пенсійні виплати.

Задля вирішення цього питання в ПЦУ залучили відповідних фахівців, які повинні найближчим часом вибрати кращий варіант для пенсійного забезпечення священнослужителів.