ПРО НАС

ІСТОРІЯ

Товариство «Українська соціальна медіа-група» було створено у 2017 році колективом фахівців, які більше п’ятнадцяти років працюють у інформаційному просторі, висвітлюючи актуальні соціальні та пенсійні питання, надаючи роз’яснення та поради найбільш незахищеним категоріям населення.

Фактично історія Товариства ведеться з 2002 року, коли Пенсійним фондом України було започатковане видання відомчого журналу «Вісник Пенсійного фонду України». Через рік, у 2003 році почала виходити  газета «Пенсійний кур’єр».

Було створено видавництво, яке згодом перетворилось на дієву команду професіоналів.

З початком процесу роздержавлення засобів масової інформації колектив видавництва виступив з ініціативою про створення Товариства, як самостійної юридичної організації, що здійснюватиме видання газети та журналу. В результаті Пенсійний фонд України прийняв пропозицію працівників видавництва, вийшов із складу засновників цих видань і передав всі видавничі права Товариству «Українська соціальна медіа-група».

Сьогодні наше Товариство значно розширює межі свого інформаційного контенту. Крім випуску газети та журналу, наші фахівці здійснюють видання інформаційних збірників, бюлетенів, брошур. Активно долучаються до інформаційного інтернет-середовища.

Веб-ресурс нашого Товариства створений як інструмент інформування та роз’яснення своїх соціальних прав пенсіонерами та іншими громадянами.

Над проектом працює команда, яка останні 15 років професійно займається тематикою пенсійного та соціального забезпечення громадян України. Ми допоможемо вам успішно відстоювати свої права перед чиновниками, відповімо на складні питання, надамо багато корисної інформації.

Наш ресурс є унікальним ресурсом в українському Інтернет-сегменті як за кількістю сервісів, глибиною їх опрацювання, так і фаховим рівнем інформації.

  

МІСІЯ

Наша місія – бути компасом у мінливому світі соціального життя, чесно та об’єктивно висвітлювати все, що відбувається в українському соціальному інформаційному просторі.

Наше кредо – бути корисними.

Наша філософія – допомагати зорієнтуватися на медіа-території усім, хто має соціальні проблеми та хоче знайти відповідь на різноманітні соціальні питання.

Наші цінності – справедливість, неупередженість, демократичність, професійність.

Наша ціль (мета) – не залишити вас наодинці зі своїми соціальними проблемами та негараздами.