ПЕНСІЙНИЙ КУР’ЄР

«Розкажи мені»: дистанційна розрада для кожного

Під такою назвою запрацювала безкоштовна всеукраїнська інтернет-платформа для психологічних консультацій у зв’язку з поширенням COVID-19.

Для її створення об’єднали зусилля Міністерство охорони здоров’я України, Червоний Хрест України та Інститут когнітивного моделювання. Проєкт об’єднує широкий пул лікарів, психологів і волонтерів. Безкоштовні консультації надають кваліфіковані спеціалісти, що працюють за методом когнітивно-поведінкової терапії — однієї з найпоширеніших форм психотерапевтичної допомоги людям із різними психологічними проблемами.

Отже, відтепер кожен, хто потребує розради й підтримки у зв’язку з епідемією COVID-19, може отримати професійну допомогу не виходячи з дому.

Для вразливих груп

Як відомо, люди літнього віку належать до категорії громадян, що сприймають усі навколишні негаразди близько до душі. Коронавірус і карантинні обмеження для багатьох із них стали справжнім психологічним випробуванням. До того ж саме для громадян вікової категорії 60+ вірус становить особливу небезпеку.

«Від березня 2020 року Україна зіткнулася з СOVID-19, що призвело до кардинальних змін у суспільстві й вплинуло на психологічний стан людей. Щоб допомогти тим, хто потребує емоційної підтримки, консультації у зв’язку з поширенням COVID-19, розроблено безкоштовну онлайн-платформу, де кожен може отримати кваліфіковану допомогу», — ідеться в офіційному повідомленні з презентації сервісу.

Коли варто звернутися

У якому ж разі варто апелювати до фахівців, щоб отримати психологічну підтримку? В описі платформи «Розкажи мені» зазначено: «Якщо під час карантину ви стали депресувати, не можете впоратися з емоціями, страждаєте від тривожних розладів, зверніться по безкоштовну підтримку до наших психологів. На нашій платформі ви можете відверто поспілкуватися й обговорити з професійними консультантами все, що вас турбує. Розкажіть нам — і ми допоможемо вам почуватися краще».

Також організатори сервісу акцентують увагу на тому, що користувачі мають право не повідомляти особистої інформації. Будь-яка розмова й листування залишаються конфіденційними. «Ми не маємо корисливої мети, а щиро хочемо допомогти упоратися й пережити важку ситуацію», — зазначають засновники платформи.

Як отримати психологічну підтримку? 

Усе дуже просто.

  • Потрібно перейти на сайт https://tellme.com.ua і натиснути на кнопку «Звернутися за підтримкою».
  • Заповнити анкету з контактними даними.
  • Коротко описати свій запит і обрати комфортну дату для сеансу.

Тож якщо маєте тривоги та емоційні переживання, не тримайте їх у собі, зверніться по допомогу до фахівців, допоможіть собі подолати психологічний збій. Розкажіть їм — і на серці стане легше!

***********
Зверніть увагу!
Записуватися на консультації можна необмежену кількість разів.