Учені склали список місць на планеті, захищених від коронавірусної інфекції

Виявляється є на нашій планеті місця, які вважаються абсолютно безпечними.

Серед них, наприклад,  опинилася південна полярна область земної кулі Антарктика.

 

Зараз на території Антарктики в умовах вічного холоду перебувають приблизно 1,5 тисячі вчених. Вони розділені по групах, які проживають на 50 базах. На даний момент там зимовий період і дослідники не мають можливості повернутися додому через несприятливу погоду. Зв’язок із зовнішнім світом відновиться лише в кінці поточного року, а значить, їм не загрожує пандемія коронавірусної інфекції.

 

Подібна ситуація спостерігається і у екіпажу підводних човнів. Підводники можуть залишатися всередині бойової машини до 70 днів і упродовж цього часу не контактують з оточенням. Отже, спалах COVID-19 їм не страшний.

 

Фахівці не забули включити до переліку і 10 тисяч аборигенів, які живуть в повній ізоляції. Вони перешкоджають появі сучасних людей у своїх місцевостях та уникають будь-яких спроб контакту. Отож, деякі території на островах Індійського океану і горах Нової Гвінеї вважаються абсолютно безпечними.

 

Однак навіть якщо коронавірус пошириться по всій планеті, є варіант життя за межами Землі. Наприклад, на Міжнародну космічну станцію нова інфекція не зможе потрапити через жорсткий контролт за здоров’ям екіпажу і завдяки повній стерильності.