Журнал «Вісник Пенсійного фонду України» це – загальноукраїнське щомісячне спеціалізоване виробничо-практичне видання інформаційно-аналітичного характеру, спрямоване на висвітлення концептуальних напрямів розвитку пенсійної системи, розробку та впровадження передових новацій у пенсійній сфері, розміщення аналітичних матеріалів та офіційної статистичної інформації, роз’яснень і коментарів фахівців по різних напрямах роботи Пенсійного фонду України, різнобічних поглядів науковців, дослідження передового світового досвіду функціонування пенсійних систем.

Наша читацька аудиторія, насамперед, – це працівники Пенсійного фонду України, органів соціального захисту населення, представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Крім того, сподіваємося, що наше видання буде цікаве й для соціальних партнерів, платників єдиного внеску, представників наукових кіл та для всіх інших авторитетних фахівців і просто пересічних громадян, які виявляють інтерес до пенсійної тематики.

Інакше кажучи, читачів журналу «Вісник Пенсійного фонду України» завжди чекає професійний погляд на все, що відбувається у пенсійній сфері держави, висвітлення нагальних суспільних тем та багато іншої корисної інформації.

Щомісячник виходить українською мовою.

Передплатити журнал «Вісник Пенсійного фонду України» можна у будь-якому відділені поштового зв’язку країни, вказавши передплатний індекс 23751. Також оформити передплату на журнал можна дистанційно на сайті ДП «Преса» та на сайті АТ «Укрпошта».