Який період отримання допомоги по безробіттю буде зараховано до мого страхового стажу, якщо згідно з записами в трудовій книжці зазначено, що період отримання мною допомоги по безробіттю тривав з 08.01.1999 по 06.07.1999, а у довідці центру зайнятості зазначено період перебування на обліку з 08.10.1998 по 06.07.1999?

Страховий стаж за періоди до 01.01.2004 обчислюється на підставі документів та в порядку, визначеному Законом України «Про пенсійне забезпечення» (далі – Закон 1788). Відповідно до статті 56 Закону 1788 до стажу зараховується період одержання допомоги по безробіттю.

Період отримання допомоги по безробіттю підтверджується до 01 січня 2010 року на підставі записів у трудовій книжці, а починаючи з 01 січня 2010 року – довідкою з бази даних реєстру застрахованих осіб за інформацією відділу персоніфікованого обліку (п. 2.1 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 № 22-1) (далі – Порядок 22-1).

Зважаючи на зазначене, до вашого страхового стажу буде зараховано період отримання допомоги по безробіттю згідно з записами у трудовій книжці з 08.01.1999 по 06.07.1999.